Описание на работната позиция

В Астреа Рикрутмънт сме ангажирани да превръщаме предизвикателствата при
намиране на нова работа във вдъхновяващ път на промяна и подкрепа. С гордост
можем да кажем, че вече 16 години сме сред най-добрите в рекрутмънт сферата.
Вярваме, че можем да променим живота на хората, като им помагаме да бъдат най-
добрата версия на себе си. Участваме в развитието на много български и
международни компании, като им помагаме да намерят правилните хора и решения за
бизнеса им. Нашата мрежа от доволни кандидати и клиенти продължава да се
разраства, което остава нашата най-голяма гордост и мотивация.

За един от нашите клиенти – утвърдена компания в сектор земеделие и търговия със
селскостопанска продукция, търсим опитни и амбициозни кандидати, за позицията
Търговски мениджър.

Основни задължения:

  • Извършва оперативни търговски дейности
  • Реализира сделки, с клиенти;
  • Следи за осъществяването на сделките според вътрешните процедури на компанията;
  •  Ежедневно извършва анализ на пазари и следи за значими събития относно вътрешна и външа търговия;
  • Интересува се за евентуални в перспектива сделки;
  • Преглежда и потвърждава условията по договорени сделки;
  • Одобряване на нови клиенти за финансиране по ПРЗ сделки;
  • Оформя стратегии и реализацията им за действие на пазара;
  • Разяснява на търговците целите и задачите на отдела и връзката им с годишните и
  • стратегическите цели на компанията;
  • Организира и разпределя оперативната работа на екипа;
  • Подкрепя служителите в разрешаването на ежедневни казуси и предизвикателства;
  • Координира дейностите на екипа с останалите отдели и дружества в бизнес групата.

Изисквания към кандидатите:

  • Висше образование;
  • Предишен опит на сходна позиция – минимум 5 години;
  • Отлични умения за комуникация, преговори и презентация;
  • Английски език на отлично ниво;
  • Мотивация за постигане на резултати;
  • Опит в бранша ще се счита за предимство;
  • Отлична компютърна грамотност – MS Office;
  • Умения за ръководене на екип.

Нашият клиент предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Работа в компания с наложено име в агробизнеса;
  • Отлични условия на труд;
  • Изградена бонус система на база изпълнение на целите на компанията;
  • Стандартно работно време;
  • Приятна работна среда.

Ако смятате, че сте подходящ(а) за тази позиция, направете следващата стъпка. Моля,
споделете вашата подробна автобиография с нас (и не забравяйте да включите
референтния номер на обявата N-MV_TMSZ).

Ние ще се свържем с всеки кандидат, който отговаря на нашите изисквания.
Вашата лична информация е от изключително значение за нас и е защитена съгласно
правилата на Комисията за защита на личните данни
(Astrea Recruitment, рег. № 1809).