Описание на работната позиция

Ай Би Ай Ко ЕООД с удстоверение за трудово посредничество в чужбина номер 1767 предлага работно място като сладкар в Норвегия. Добро заплащане, пълно съдействие от наша страна. При желание от вас и работодателя, договора може да бъде подновен на целогодишен, стартиращ през април.  Работа с десерти и различни видове сладкиши; сватбени торти и традиционни норвежки сладкиши. Ето някои примери: Кейк със сирене от пасифлора, Кюспе от малини, Шоколадов кейк от мускус, Кейк от оранжево пилешко сирене, Кюспе с масло и ядки, Кейк от мариновани малини,
Моркова торта, Brownies, Торта с шоколадов пълнеж Snickers, Печени канелени кифлички. Домашни сладоледи, сорбета, мус на шоколад и други видове, creme bruleè, pannacotta и some petits fours. Също домашен шоколад.

  • Изисквания за длъжността
    • Минимум 4 годишен сладкарски опит
    • Умение за пригтовянене на десерти от самостоятелно изготвени блатове и продукти
    • Сериозно отношение
    • Внимание в изпълнение на поръчките
  • Владеене на език
    • Нужен е едни от трите:  добър английски, добър норвежки, или добър полски език (главния готвач е поляк)
  • Основни отговорности
    • Приготвяне на десерти, торти, тарталети, сладки ,куките и др.
    • Работа на смени и в екип
    • Навременна комуникация
    • Декориране на десертите по зададен стандарт
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 240 крони на час (с най-малко 4 години опит, работещ като сладкарство) (Заплатата подлежи на увеличение с още 4-5 NOK през пролетта на 2023 г.ако договорта бъде продължен)Изчислява се на основа на 154 часа на месец
      Възможни са допълнителни часове и допълнителни часове, които се заплащат със същата заплата. Извънредното работно време се заплаща с + 40%, ако работите повече от 9 часа в един ден.
    • Осигуровки - Да
    • Работни часове - 37 седмично, оувъртайм 50 %
    • Работни дни седмично - 5, понякога, но рядко може да се наложи да пемете 6 смени.
    • Отпуск - С натрупване от 10.2 % нагоре
    • Настаняване - Уредено - NOK 4000 месечен наем с консумативи
    • Храна - може да се закупи от близкият магазин
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата, но можем да съдействаме за аванасовото им закупуване, както и да ви бъде изготвен пътен план до работодателя при одобрение.

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография или  linkedin на английски или норвежки език (по ваш избор) с точно описан сладкарски опит и снимка паспортен формат към нея.
    • Порфтолио - снимки  с ваши изработки би било от плюс, но не задължително
    • Дипломи и сертификати са от плюс, но не задължителни
    • Препоръки на английски или норвежки на: [email protected]