Описание на работната позиция

За голяма логистична база за подови настилки намираща се на бул. Европа, търсим да назначим отговорни и енергични служители за позиция: Складов служител.

Вашите отговорности:

  • Прием и заскладяване на стока със складова техника, съгласно фирмените процедури
  • Подготовка на поръчки
  • Участие в инвентаризации
  • Участие в поддръжката на реда и хигиената в склада
  • Работа с баркод четци
  • Товарна и разтоварителна дейност

Изисквания към кандидатите:

  • Умения за работа в екип и спазване на срокове
  • Свидетелство за управление на електрокар е предимство
  • Предишен опит е предимство

Какво ще ви предложим:

  • Отлични условия на труд и позитивна работна среда
  • Постоянен трудов договор и регламентирано работно време (9:00 – 18:00)
  • Възможност за обучение и развитие

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. EURORA CONSULT притежава удостоверение за регистрация с : 2392 / от 31.10.2017 г. от Националната Агенция по Заетостта гр. София.