Описание на работната позиция

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За компания в сверата на климатична техника и ОВК системи намираща се на Околовръстно шоне, търсим да назначим отговорни и енергични служители за позиция: Сервизен инженер климатични системи.

Задължения и отговорности:

  • Извършва гаранционна и следгаранционна поддръжка,  обслужване и ремонт на инсталации за отопление, вентилация и климатизация на база абонаментен договор или отделна заявка.
  • Осъществява профилактика, мониторинг и тестване на ОВК системи (VRF, термопомпи, вентилационна техника).
  • Диагностицира възникнали технически проблеми и причините за тях.
  • Предлага и прилага подходящи решения за отстраняване на идентифицираните проблеми.
  • Предоставя информация и технически консултации на клиенти.
  • Изготвя документация за извършената работа.
  • Извършва периодични посещения на клиенти в София и страната.
  • Изпълнява задачите с необходимото внимание и качество, в зададените срокове.
  • Спазва технологичните изисквания и действащите инструкции за безопасност при работа.
  • Отговаря за качеството на извършената сервизна дейност и предоставяната информация.

Изисквани умения и квалификация:

  • Висше техническо образование (специалност ОВК е предимство);
  • Предишен опит в поддръжка и ремонт на климатична техника (предимство)
  • Аналитично мислене и умения за диагностициране на технически проблеми и отстраняването им.
  • Добри умения за работа с техническа документация (схеми, чертежи, диаграми)
  • Прецизност, внимание към детайлите
  • Добри комуникативни и екипни умения в динамична среда
  • Мотивация за работа, ангажираност и отговорност към екипа и работния процес
  • Организираност, дисциплинираност и стриктно спазване на срокове
  • Английски език на работно ниво (за специализирана литература и за обучение)
  • Добри потребителски компютърни умения (MS Office, Internet)
  • Готовност за командировки в страната
  • Валидна шофьорска книжка – кат. Б. (активно шофиране)

Какво предлага компанията:

  • Постоянна и дългосрочна работа в стабилна и успешна компания
  • Фирмено обучение и възможности за разширяване на професионалните знания и умения
  • Професионална реализация във фирма-лидер в бранша
  • Трудов договор, съобразно българското законодателство
  • Конкуретно трудово възнаграждение, обвързано с показани резултати
  • 13-та заплата
  • Социални придобивки
  • Петдневна работна седмица

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. СиТийм притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 1881 от 18.05.2015 г.