Описание на работната позиция

Месторабота София, бул. „Aкадемик Иван Евстратиев Гешов“ 2Е, 1330 ж.к. Сердика, София. Здравеопазване и Фармация; Центрове за обслужване на клиенти и бизнес услуги (BPO, ITO и др.); Търговия и Продажби; безплатна, 4 седмици

Отговарящ за обявата: Борислав Карамихайлов Показвания: 6016, Разгледана: 238, AR: 2.9%
Кандидати (7)

Оператор на компютър / Data entry assistant
АЙ БИ АЙ КО ЕООД с удостоверение номер 2981 за извършване на посредническа дейност в България, предлага работа като оператор на компютър / data entry assistant (търговия на едро и дребно с козметични продукти) (търговия на едро с козметика и парфюми). Нашият партньор е постоянно разрастваща се фирма в търговията на едро с козметика и парфюми) базирана е в София. с доказан опит и репутация. Успехът на компанията се дължи до голяма степен на ефективния екип и неговото висококачествено обслужване на клиентите. Кандидатът, който търсим трябва притежава желание да се развива в сферата на търговията и продажбите през различни канали, за да може да допълни един приятелски и добре работещ колектив. В случай, че обявата е в областта на Вашия интерес – не се колебайте да ни изпратите актуална автобиография или да ни се обадите
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

Компютърна грамотност (Word, Excel, Outlook) - препоръчително е много добро ниво на работа с Excel
Високо ниво на грамотност – писмен и говорим български език
работа със специфичен софтуер за продажби и доставки е предимство
Умения за самостоятелно организиране на работния процес и приоритизиране на задачите
Добра комуникативност и умения за решаване на проблеми
Административни умения
Прецизност при изпълнение на задачите
Завършено средно образование
опит с медицинска козметика, OTC продукти се счита за предимство, но не е задължителен

ВЛАДЕЕНЕ НА ЕЗИК

Добро владеене на английски език е плюс, но не задължително

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ

> Работа с платформи за е-търговия
> Познаване на стоката - марки и продукти
> Инвентаризация през зададен период от време
> Актуализиране на оферти и изпращане към мениджмънта
> Приемане и обработване на клиентски поръчки като се следи за своевременното им изпълнение
> Администриране, редактиране и актуализиране на база данни с клиенти
> Търсене на решение за възникнали проблемни ситуации при изпълнение на преките си задачи
> Изготвяне на доклади за постигнати резултати

ТРУДОВО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ И ДОПЪЛНИТЕЛНИ ДЕТАЙЛИ

Заплащане - 1400 лева нетна стартова основна заплата + бонус на годишна база при доказани резултати.
6 месеца изпитателен срок
Осигуровки - на пълна заплата
Допълнително здравно осигуряване
Ваучери за храна
Възможност за кариерно развитие

Работни часове - Стандартно работно време от понеделник до петък от 8:30-17:30 часа
Работни дни седмично - 5
Отпуск - Да

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ
Биография с опит съответстващ на изискванията със снимка паспортен формат