Описание на работната позиция

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за трудово посредническа дейност в чужбина номер 1767. Предлагаме работа на готвачи за работа в Норвегия, БЕЗ ТАКСИ И КОМИСИОН. Работодателят ще интервюира във видео разговор.
Изисквания за длъжността
Предишен a la carte опит - минимум 18 месеца
Умение за правене на сосове, блюда и заготовки по зададени рецепти
Дисциплина и сериозно отношение

Владеене на език - Английски на добро ниво е голямо предимство, минимално ниво А2-
Б1 препоръчително
Основни отговорности
Работа a la carte и заготовки по зададени рецепти, както и блок маса
Изпълняване на поръчки
Добра комуникация с мениджмънта и колегите
Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
Заплащане от 250 крони на час и нагоре според вашият опит и осигурителната ви категория, допълнителни тарифи 40 % при регламентиран извънреден труд
добавки на месец /бакшиш
ГАРАНТИРАНИ ЧАСОВЕ, КОИТО ЩЕ БЪДАТ ЗАПЛАТЕНИ ДОРИ И ПРИ СПАД НА РАБОТАТА!
Осигуровки - на норвежки договор
Работни часове - около 40 +седмично, възможни допълнителни часове
Работни дни седмично - 5 дни седмично
Отпуск - по договор
Настаняване - около 3000 крони, можете да си осигурите квартира и самостоятелно, ако не желаете помощ.
Храна - 100 крони на хранене
Допълнение - пенсионен фонд
Самолетни билети - поемат се от вас.
Необходими документи за кандидатстване
Биографияили  linkedin на Английски, Норвежки или Шведски с точно описан опит като готвач и ведра снимка.
Препоръки на Английски
Сертификат на Английски като готвач би бил от голям +, но не задължителен.