Описание на работната позиция

Grove Global Consult е агенция за подбор на персонал, предоставяща стратегически консултантски услуги в областите на частния бизнес сектор по целия свят.

За един от нашите клиенти, бързо развиваща се компания, сме в търсене на Експерт здравно застраховане.

Основни отговорности:

  • Приемане на входящи обаждания и електронни запитвания по здравни застраховки на нашия единен телефон и имейл адрес.
  • Идентифициране на клиенти, проверка на лимити и покрития по полиците, предоставяне на информация и отговори на въпроси.
  • Записване на часове за прегледи, изследвания и консултации в съответствие с установените процедури.
  • Използване на информационните системи на компанията за записване на часове и издаване на гаранции.
  • Комуникация с клиенти, посредници и други структурни звена на ежедневна база.

Изисквания:

  • Висше образование, бакалавърска степен (предимство за медицинско или икономическо образование).
  • Професионален опит в областта на застраховането е желателен.
  • Познание на английски език - писмено и говоримо (предимство).
  • Компютърна грамотност: MS Office, интернет, специализиран софтуер.

Ние предлагаме:

  • Стимулиращо възнаграждение, свързано със задълженията и постиженията в работата.
  • Безплатна здравна застраховка.
  • Обучение и подкрепа от екипа през целия работен процес.
  • Възможности за кариерно развитие и участие във вътрешни програми за обучение.
  • Гъвкаво работно време и възможност за работа от разстояние.
  • Модерен офис на топ локация и международни стандарти на работа.
  • Подкрепяща и иновативна среда, насърчаваща екипния дух.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Recruitment license issued by Ministry of Labor and Social Policy under № 3018 / 30.04.2020.