Описание на работната позиция

Grove Global Consult е консултантска и рекрутмънт агенция, предоставяща стратегически консултантски услуги в областта на частния бизнес сектор по целия свят. За един от нашите клиенти, бързоразвиваща се компания в сферата за застраховането, търсим Експерт застраховане и развитие на продажби.

Основни задължения:

  • Следене и анализ на изпълнението на плана, комуникация с посредниците относно отклоненията
  • Организиране на въвеждането на нови продукти и обучения за посредниците
  • Изготвяне и изпращане на справки, анализи и отчети с продажбени данни
  • Търсене на нови застрахователни посредници и установяване на контакти с тях
  • Подготвяне на специални оферти за застрахователни продукти
  • Иницииране на контакти при проблеми или спорни въпроси
  • Отговаряне на запитвания и информиране на посредниците относно нови продукти и условия;
  • Организиране на редовни срещи с посредниците за обсъждане на продажбените справки и плановете за действие

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Висше образование, степен бакалавър (висше икономическо или юридическо образование ще се счита за предимство)
  • Минимум 1 година професионален опит в областта на застраховането
  • Писмено и говоримо владеене на английски или немски език ще се счита за предимство
  • Компютърна грамотност: MS Office, Internet, специализиран софтуер

Социални придобивки:

  • Стимулиращо възнаграждение, обвързано с трудовото представяне
  • Безплатна здравна застраховка
  • Въвеждащо обучение и последващо в процеса на работа с подкрепата на екипа
  • Възможности за кариерно израстване и участие във вътрешни програми за развитие
  • Международни стандарти на работа
  • Страхотен екип и среда, подкрепяща екипния дух и времето да се забавляваме заедно

Ако искате да допринесете и да се развивате в професионално обстановка, която ви стимулира, очакваме с нетърпение да се свържете с нас!

Recruitment license issued by Ministry of Labor and Social Policy under № 3018 / 30.04.2020.